НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення депутатів сільської ради :

1.Провести вивчення звернення депутатів сільської) ради про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Нерубайське, Велика Балка та селища Усатове Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області з територіальною громадою сіл Холодна Балка та Алтестово Холоднобалківської сільської ради Біляївського району Одеської області у Нерубайську об' єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нерубайське Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області та подати відповідні пропозиції

Відповідальний-виконавчий комітет Нерубайської сільської ради.

2.Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад сіл Нерубайське, Велика Балка та селища Усатове Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області з територіальною громадою сіл Холодна Балка та Алтестово Холоднобалківської сільської ради Біляївського району Одеської області у Нерубайську об' єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нерубайське Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження :

-село Нерубайське -Будинок культури -09.08.2019 о 17 год.

-село Велика Балка- сільський клуб — 13.08.2019 год. о 17 год.

-селище Усатове ВУЖКГ ст. Усатове — 14.08.2019 рік о 17 год.

- с. Нерубайське ВУЖКГ “НАТІ”--15.08.2019 рік о 17 год.

Відповідальні:

Виконавчий комітет Нерубайської сільської ради

Дідок Надія Юхимівна-секретар сільської ради

Журавльова Наталія Георгіївна- спеціаліст по зверненням громадян

Вівсюк Олександр Павлович- спеціаліст з благоустрою

Панченко Вікторія Володимирівна-інспектор по кадрам

Лосіцька Олена Валентинівна- діловод

Дімітрашко Олена Володимирівна- спеціаліст-землевпорядник сільської ради

3.Включити до порядку денного чергової сесії сьомого скликання Нерубайської сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Нерубайське, Велика Балка та селища Усатове Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області з територіальною громадою сіл Холодна Балка та Алтестово Холоднобалківської сільської ради Біляївського району Одеської області у Нерубайську об' єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нерубайське Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області

Відповідальні: Дідок Н.Ю.-секретар сільської ради

Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова В.Л.Юрківський

31” липня 2019 року

№ 73 -ОС

ОБ'ЯВА

До уваги жителів Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області!

буде проводитись громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад сіл Нерубайське, Велика Балка та селища Усатове Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області з територіальною громадою сіл Холодна Балка та Алтестово Холоднобалківської сільської ради Біляївського району Одеської області у Нерубайську об' єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нерубайське Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області :

-село Нерубайське -Будинок культури -09.08.2019 о 17 год.

-село Велика Балка- сільський клуб — 13.08.2019 год. о 17 год.

-селище Усатове - ВУЖКГ ст. Усатове — 14.08.2019 рік о 17 год.

-с. Нерубайське ВУЖКГ “НАТІ”--15.08.2019 рік о 17 год.

Просимо жителів Нерубайської сільської ради прийняти активну участь в обговоренні.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об'єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Нерубайської сільської ради від 04.06.2019 року за №629-VІІ повідомляємо: Участь громадському слуханні є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті в громадському обговоренні. Громадське слухання є повноважними незалежно від кількості його учасників. До початку громадського слухання особа, відповідальна за його проведення, проводить реєстрацію учасників. Підставою для реєстрації є документ, який посвідчує особу та дає можливість встановити вік та місце проживання учасника громадського слухання.

Право голосу на громадському слуханні мають дієздатні громадяни України, яким на день його проведення виповнилося 18 років та які проживають у межах відповідного населеного пункту чи територіальної громади. Рішення громадського слухання приймається шляхом рівного, особистого, вільного та відкритого голосування більшістю голосів присутніх.

Нерубайський сільський голова В.Л.Юрківський