Протипожежні заходи

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про вжиття заходів щодо запобігання та зменшення виникнення пожеж на відкритих територіях підпорядкованих  Нерубайській сільській раді.

Відповідно до ст.. 245 Кримінального Кодексу України, ст..77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України № 556-ІХ від 13.04.2020 року;

З метою забезпечення виконання листа Державної екологічної інспекції в Одеській області від 16.04.2020 року № 1472/10, листа Біляївської районної державної адміністрації від 21.04.2020 року № 1099/03-06/19/848;

Керуючись ст.. 33 та п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1. Довести до відома об’єктів господарювання, організацій, установ, підприємств та населення інформацію про відповідальність передбачену за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря й знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу.
  2. Вжити заходів на підконтрольних територіях щодо недопущення фактів несанкціонованого спалювання сухої рослинності та виникнення пожеж в відкритих екосистемах.
  3. Звернутись до Біляївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області щодо необхідності проведення нагляду (контролю) по дотриманню сільгоспвиробниками протипожежних правил (створення мінералізованих протипожежних смуг навколо посівних площ) у відповідності до пунктів 8.1.6 розділу 8 «Об’єкти виробництва і зберігання продукції» Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених сумісним наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04.12.2006 №730/770.
  4. Звернутись до Усатівського відділення поліції Біляївського ВП ГУНП в Одеській області щодо сприяння у проведенні нагляду (контролю) по дотриманню протипожежних правил на території підпорядкованій Нерубайській сільській раді.
  5. Відповідальність за дотримання вимог даного розпорядження покласти на спеціаліста з благоустрою селища Усатове, інспектора з благоустрою Нерубайської сільської ради, КП «Благоустрій», ВУЖКГ «НАТІ», ВУЖКГ «ст..Усатове».
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Нерубайський сільський голова                              В.Л.Юрківський

«22» квітня 2020 року