Рішення виконавчого комітету

Порядок (проект) денний засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради від 20 листопада 2018 року, який відбудиться о 17 год. в залі засідань Нерубайської сільської ради

№ п\п

ЗМІСТ

1

Про створення сільського Парку сімейного відпочинку на території Неруйської сільської ради в с. Нерубайське Біляївского району Одеської області

Доповідач: інженер-землевпорядник сільської ради Дімітрашко О.В.

2

Про закупівлю подарунків для привітання дітей від 2-до 12 років з Днем Святого Миколая та з Новим роком: День Святого Миколая-дитячі садки 98+218 шт.; привітання з Новим роком: дитячі садки-316 шт., діти- інваліди-50 шт., селище Усатове-150 шт., Великобалківський сільський клуб-150 шт., Нерубайський Будинок культури-850 шт. (Орієнтовно 160000 грн)

Доповідач:спеціаліст по соціальним питанням Зібровська Н.Л.

3

Про затвердження кошторисної документації із закупівлі послуг з оренди, монтажу та демонтажу звукозаписуючого, звукопосилюючого обладнання та світлових приборів для проведення регіонального фестивалю-конкурсу мистецтв “Світанок” у Нерубайському Будинку культури за адресою: Одеська область, Біляївський район, село Нерубайське, вул. Центральна,1 (45000,00 грн)

Доповідач: в.о головного бухгалтер сільської ради Савченко Н.М.

4

Про затвердження кошторисної документації із закупівлі послуг з організації у до проведення спортивних змагань на кубок імені Г.В. Мацкула та організація святкового столу у зв'язку із закриття спортивного сезону з літніх видів спорту (23000 грн.).

Доповідач: в.о головний бухгалтер сільської ради Савченко Н.М.

5

Про затвердження проектно–кошторисної документації фізичної особи підприємця Южбенка Олександра Сергійовича з поточного ремонту стін, заміна дверних блоків та сантехніки приміщення Нерубайського Будинку культури за адресою: Одеська область, Біляївський район, село Нерубайське, вул. Центральна.1 - 184650,00 грн. без ПДВ.

Доповідач: в.о головного бухгалтера Савченко Н.М.

6

Про затвердження квартирного обліку виробничого підрозділу Служби колії “Усатівська колійна машинна станція” регіональної філії “ Одеська залізниця”станом 26.10.2018 року

Доповідач: голова профспілкового комітету виробничого підрозділу Служби колії “Усатівська колійна машинна станція-261” регіональної філії “ Одеська залізниця”

7

Про присвоєння адрес земельним ділянкам та житловим (садовим, дачним) будинкам

Доповідач: секретар виконавчого комітету Дідок Н.Ю.

8

Про переведення садових, дачних будинків у житлові

Доповідач: секретар виконавчого комітету Дідок Н.Ю

9

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації та отримання вихідних даних щодо забудови земельних ділянок на території Нерубайської сільської ради (в межах населених пунктів)

Доповідач:секретар виконавчого комітету Дідок Н.Ю.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *