COVID-19 розпорядження сільського голови

 

УКРАЇНА
      НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19.

З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністір України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширення на території України коранавірусу COVID-19», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року № 4, рішення позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної Біляївської районної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 7 «Про недопущення занесення та поширення випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19»;

Керуючись  ч.1 ст. 42, п.1 та п.10 ч.3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Ввести обмеження на проведення масових заходів на території Нерубайської сільської ради, у яких запланована участь 200 та більше осіб на період дії карантину.
 2. Провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств всіх форм власності, які здійснюють діяльність на території Нерубайської сільської ради, а також з керівниками підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення, з рекомендаціями здійснення санітарної обробки транспортних засобів на період дії карантинних заходів та з питань забезпечення своїх працівників засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками одноразового застосування), здійснення санітарної обробки приміщень (торгівельних залів магазинів та закладів громадського харчування, зупинок пасажирського транспорту, офісів, тощо) відповідно до рекомендацій госпітального епідеміолога району (додається).
 3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Т.в.о. Нерубайського сільського голови                                Н.Ю. Дідок

«13» березня 2020 року

23 – СР

Спеціаліст І категорії по роботі з персоналом – Лосицька О.В.___________

УКРАЇНА
      НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про запобігання поширення на території Нерубайської сільської ради, в багатоквартирних будинках, коронавірусу COVID-19.

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від             13 березня 2020 року № 87 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”» та постанови Кабінету Міністірів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коранавірусу COVID-19»;

Керуючись  ч.1 ст. 42, п.1 та п.10 ч.3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Обслуговуючим організаціям багатоквартирних житлових будинків систематично проводити дезінфекційні заходи в місцях загального користування та у найкоротший термін провести додаткове дезінфекційне прибирання поза затвердженим графіком робіт;
 2. Невідкладно посилити контроль за протиепідеміологічним  режимом на об’єктах і системах водопостачання та водовідведення;
 3. Забезпечити безперебійне водопостачання до багатоквартирних житлових будинків та на підпорядкованій території населених пунктів сільської ради;
 4. Вживати невідкладних заходів щодо забезпечення населення питною водою у випадках порушень функціонування систем централізованого водопостачання та водовідведення (аварійні ситуації).
 5. Контроль за виконання вищезазначених заходів покласти на      КП «Благоустрій» та обслуговуючі організації ВУЖКГ «НАТІ» та ВУЖКГ «ст..Усатове».
 6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Т.в.о. Нерубайського сільського голови                                Н.Ю. Дідок

«17» березня 2020 року

№ 24 – СР

УКРАЇНА
      НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричинених новим коронавірусом COVID-19, на території Нерубайської сільської ради.

На виконання Протоколу № 6 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 16 березня 2020 року; Протоколу № 8 Біляївської районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року

Керуючись  ч.1 ст. 42, п.1 та п.10 ч.3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Створити штаб по забезпеченню контролю захворюваності на інфекційні хвороби серед співробітників на території Нерубайської сільської ради у складі: секретаря Нерубайської сільської ради Дідок Н.Ю. – голова, спеціаліст І категорії з питань соціального захисту населення – Зібровська Н.Л., соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Біляївської райдержадміністрації – Палієнко Н.П., інспектор з благоустрою – Вівсюк О.П., спеціаліст з благоустрою селища Усатове – Шаповал А.А., працівники медичних закладів, що розташовані на території Нерубайської сільської ради – Лєвша Л.Ю., Стогній Г.Б., Сидорук Г.М., Комісарова О.С., настоятель Свято-Вознесенського храму – Куцик М.І., настоятель церкви Св.Фоми – Єрьоменко О.П., директор ВУЖКГ «НАТІ» - Пустоваров С.О., директор ВУЖКГ «ст.. Усатове» - Малишенко О.В., директор КП «Благоустрій» - Ошкін О.В. та працівники – Мазепа С.В., Кравченко І.Є., директор Нерубайського НВК «школа-гімназія» - Зубрицька С.П., директор Нерубайської ЗОШ № 2 – Шестун В.В., директор Великобалківської ЗОШ – Редька Л.І., завідуюча ДНЗ «Ромашка» - Снежинська О.В., завідуюча ДНЗ «Голубок» - Голіщенко Т.М., директор Нерубайського БК – Дідур В.В., завідуюча Великобалківським сільським клубом – Дарменко Л.К., депутат Нерубайської сільської ради – Кужель Л.І.
 2. Розглянути питання щодо забезпечення населення продовольчими предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо одиноким особам похилого віку.

Відповідальна особа – Палієнко Н.П.

 1. Забезпечити посилений контроль за дотриманням вимог протиепідеміологічного режиму на об’єктах водопостачання та водовідведення населених пунктів Нерубайської сільської ради.

Контроль за виконанням даного пункту покласти на обслуговуючі організації ВУЖКГ «НАТІ», ВУЖКГ «ст.. Усатове» та КП «Благоустрій».

 1. Контроль за виконанням керівниками транспортних засобів розпорядження по скасуванню регулярних перевезень пасажирів на території Нерубайської сільської ради покласти на інспектора з благоустрою - Вівсюк О.П.
 2. Забезпечити посилене проведення дезінфекції вбиралень, будівель, споруд, підприємств, багатоквартирних будинків та місць загального користування з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

Контроль за виконанням даного пункту покласти на обслуговуючі організації ВУЖКГ «НАТІ», ВУЖКГ «ст.. Усатове» та КП «Благоустрій».

 1. Заборонити роботу: закладів харчування, яка передбачає прийом відвідувачів (ресторани, кафе, тощо), торгово-розважальних закладів, фітнес-центрів, торгівельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, ліками та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також торгівельної діяльності і надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресних перевезень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Контроль за виконанням даного пункту покласти на інспектора з благоустрою - Вівсюк О.П.

 1. Заборонити будь-які збори на території Нерубайської сільської ради, у яких бере участь понад 10 осіб, крім необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

При виявленні порушень даного пункту, забезпечити фото або відео фіксацію та  звернутись до відділу поліції або зателефонувати 102.

 1. Скасувати, до особливого розпорядження, проведення особистого прийому громадян в органах влади на території Нерубайської сільської ради. Максимально обмежити фізичні контакти та перевести в режим телефонних (0482-36-30-90) та електронних звернень nerubajskoe@gmail.com.

Контроль за виконанням даного пункту покласти на секретаря Нерубайської сільської ради – Дідок Н.Ю.

 1. Підприємствам усіх форм власності запровадити щоденний температурний скринінгперсоналу та вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Відповідальні особи – керівники підприємств.

 1.  Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на дистанційну із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Запровадити режим профілактичних спостережень за особами персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Відповідальні особи – керівники підприємств.

 1.  Членам штабу, щоденно, звітувати про епідемічну ситуацію на території Нерубайської сільської ради голові штабу, секретарю Нерубайської сільської ради – Дідок Н.Ю.
 2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Т.в.о. Нерубайського сільського голови                                Н.Ю. Дідок

«18» березня 2020 року

№ 25 – СР

 

 

 

УКРАЇНА
      НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про внесення змін до розпоряджень Нерубайської сільської ради

№ 22, 24-25 – СР «Про припинення функціонування дошкільних навчальних закладів «Ромашка», «Голубок» та Нерубайської «Школи мистецтв»», «Про недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19», «Про запобігання поширення на території Нерубайської сільської ради, в багатоквартирних будинках, коронавірусу COVID-19» та «Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричинених новим коронавірусом      COVID-19, на території Нерубайської сільської ради».

Керуючись  п.20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Внести зміни до розпоряджень Нерубайської сільської ради № 22, 24-25 – СР за березень 2020 року.
 2. Контроль за виконанням вищевказаних розпоряджень покласти на Нерубайського сільського голову.
 3. В розпорядженні 25-СР від 18 березня 2020 року «Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричинених новим коронавірусом      COVID-19, на території Нерубайської сільської ради» внести зміни до пункту 1, а саме: голова штабу - секретар Нерубайської сільської ради Дідок Н.Ю. змінити на Нерубайський сільський голова – В.Л. Юрківський.

У пункті 8, внести зміни, а саме: особистий контроль за виконанням даного пункту покласти на Нерубайського сільського голову В.Л. Юрківського.

У пункті 11, внести зміни, а саме: членам штабу, щоденно, звітувати про епідемічну ситуацію на території Нерубайської сільської ради голові штабу, Нерубайському сільському голові – В.Л. Юрківському.

 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Нерубайський сільський голова                                             В.Л. Юрківський

«25» березня 2020 року

№ 26 – СР

 

 

 

 

УКРАЇНА
      НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

             67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Щодо організації поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19).

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації під час поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19);

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Встановити, що поховання померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19) здійснюється із дотриманням наступних вимог:
 • Тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлорвмісним розчином та поміщені у непроникний герметичний пакет-мішок;
 • Поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;
 • При здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більше як 1 особа на 10 квадратних метрів та забезпечити відстань між ними не менше ніж 1,5 м;
 • Наглядачі кладовищ, що розташовані на території Нерубайської сільської ради здійснюють облік осіб, які були присутні під час поховання із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону.
 1. Відповідальними особами є наглядачі кладовищ.
 2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю  за собою.

 

 

Нерубайський сільський голова                                       В. Л. Юрківський

 

«30» березня 2020 року

№ 30 - СР

 

УКРАЇНА
НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

67661, село Нерубайське, площа Партизан, 4; тел.(0482) 36-30-90

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Нерубайської сільської ради.

 

З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», Протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 14 квітня 2020 року № 13, Протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Біляївської районної державної адміністрації від 15.04.2020 року № 15;

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

 

 1. Тимчасово заборонити функціонування продовольчих та стихійних ринків.
 2. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території Нерубайської сільської ради, під час Великодніх свят, запровадити проведення онлайн-трансляції (мережа інтернет, телебачення, тощо) богослужінь для населення.

При здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, уникати безпосереднього контакту між віруючими, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 кв.м площі церковної споруди. У храмах не може перебувати більше 10 осіб. Усі присутні в храмі мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички).

На період проведення карантинних заходів обмежити доступ до храмів та церков, що розташовані на території Нерубайської сільської ради, для їх відвідування громадянами.

 1. На період проведення карантинних заходів обмежити доступ громадян до кладовищ та перенести поминальні дні після Великодня і вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 06 червня 2020 року згідно з п.3 Рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 09 квітня 2020 року.
 2. Відповідальність за дотримання вимог даного розпорядження покласти на інспектора з благоустрою Нерубайської сільської ради, керівників релігійних організацій усіх віросповідань, настоятелів храму та церкви, наглядачів кладовищ, які розташовані на території Нерубайської сільської ради.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Нерубайський сільський голова                              В.Л.Юрківський

 

 

«16» квітня 2020 року

№ 33 – СР

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *