розпорядження сільського голови

Нерубайська сільська рада

Біляївського району Одеської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про заходи щодо збирання сільськогосподарських культур і забезпе-ченню техногенної та протипожежної безпеки по захисту лісів та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року

Відповідно до ст.ст. 6, 13, 16, 28, 36, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.19 Кодексу цивільного захисту України, відповідно до Переліку субєктів господарювання, галузей та окремих територій, які підлягають постійному та обовязковомук аварійно-рятувальному обслугову-ванню на договорній основі,затвердженого постановою КМУ від 26 жовтня 2016 року №763, з метою якісного збирання, зберігання, переробки врожаю, захисту лісів, сільгоспугідь у весняно-літній пожежобезпечний період 2019 року, вважаю за необхідне:

1.Відповідальним за взаємодію з районним оперативним штабом по кординації збирання сільськогосподарських культур і забезпеченню техногенної та протипожежної безпеки по захисту лісів та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року та сільгоспвиробниками, які працюють на території Нерубайської сільської ради призначити спеціаліста з благоустрою Вівсюка О.П.

2.Начальнику місцевої пожежної команди Лосицькому С.О. на період жнив забезпечити посилений режим несення служби команди. 3.Спеціалісту з благоустрою Вівсюку О.П. висвітлити на офіційному сайті Нерубайської сільської ради інформацію про заборону спалювання сухої трави та ТПВ поблизу сільгоспугідь.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

в.о.Нерубайського сільського голови Н.Ю. Дідок